Jabatan Transmisi Data & Rangkaian (Data Transmission & Network)

 

   


Ketua Jabatan
 This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
03-87249344/9355 ext 264

   

Samsuri Bin Ab Ghani 
Peg. Latihan Vokasional
samsuri.ghani@mara.gov.my
03-87249344/9355 ext 225

   

Suhana Binti Rashid
Peg. Latihan Vokasional
suhana.rashid@mara.gov.my
03-87249344/9355 ext 251

   

Ubaidullah Bin Aziz 
Peg. Latihan Vokasional
ubaidullah.aziz@mara.gov.my
03-87249344/9355 ext 226

   

Mohd Ismail Bin Jusoh
Peg. Latihan Vokasional
ismail.jusoh@mara.gov.my
03-87249344/9355 ext 225

   

Noor Nadiah Binti Mohd Azali
Peg. Latihan Vokasional
nadiah.azali@mara.gov.my
03-87249344/9355 ext 219

   

Azlin Binti Ramli
Peg. Latihan Vokasional
azlin.ramli@mara.gov.my
03-87249344/9355 ext 271

   

Dzulhizzam Bin Dulaidi
Peg. Latihan Vokasional
dzulhizzam@mara.gov.my
03-87249344/9355 ext 218

   

Roskhairul Hanafi Bin Subiran
Peg. Latihan Vokasional
roskhairul@mara.gov.my
03-87249344/9355 ext 218

   

Ahmad Hassan Bin Abu Azam
Peg. Latihan Vokasional
ahassan@mara.gov.my
03-87249344/9355 ext 226

   

Ruslinda Binti Ruslee
Peg. Latihan Vokasional
ruslinda.ruslee@mara.gov.my
03-87249344/9355 ext 219

   

Siti Hajar Binti Raman
Peg. Latihan Vokasional
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
03-87249344/9355 ext 219

   

Khairunnisa Binti Zainal Ashar
Peg. Latihan Vokasional
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
03-87249344/9355 ext 219

     Pautan luar:
icoikmkktm   upim          

Ikuti MJII di :          
blogmjii  icoface  ico5s