Jabatan Robotik & Automasi (Robotic & Automation)

 

   

Ja'aris Bin Samsudin
Ketua Jabatan
jaaris@mara.gov.my
03-87249344/9355 ext 244

    Norizam Bin Mohamed Yusoff
Peg. Latihan Vokasional
norizam.yusoff@mara.gov.my
03-87249344/9355 ext 231
   

Ariff Putra Bin Mustafar
Peg. Latihan Vokasional
ariff.mustafar@mara.gov.my
03-87249344/9355 ext 225

    Muhamad Mukhlis Bin Ahmad
Peg. Latihan Vokasional
mukhlis.ahmad@mara.gov.my
03-87249344/9355 ext 252

    Mohamed Fahami Bin Sulaiman
Peg. Latihan Vokasional
fahami@mara.gov.my
03-87249344/9355 ext 227

    Mohd Khairil Helmi Bin Tarmizi
Peg. Latihan Vokasional
khairilhelmi@mara.gov.my This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
03-87249344/9355 ext 218

    Zainal Bin Ahamad
Peg. Latihan Vokasional
zainal.ahamad@mara.gov.my This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
03-87249344/9355 ext 228

    Mohd Radzi Bin Tarmizi
Peg. Latihan Vokasional
radzi.tarmizi@mara.gov.my
03-87249344/9355 ext 271
    Tanti Yusnita Bt Ibarahim
Peg. Latihan Vokasional
tanti@mara.gov.my
03-87249344/9355 ext 229
    Mohd Muhaymin Bin Muhamad
Peg. Latihan Vokasional
muhaymin@mara.gov.my
03-87249344/9355 ext 228

     Pautan luar:
icoikmkktm   upim          

Ikuti MJII di :          
blogmjii  icoface  ico5s