AKADEMIK

Jabatan Transmisi Data & Rangkaian

Nama

Jawatan

Email

No. Tel

Zakinah Binti Pauzi

Ketua Jabatan

zakinah@mara.gov.my

03-87249344 ext 264

Samsuri Bin Ab Ghani

Peg. Latihan Vokasional

samsuri.ghani@mara.gov.my

03-87249344 ext 225

Suhana Binti Rashid

Peg. Latihan Vokasional

suhana.rashid@mara.gov.my

03-87249344 ext 251

Ubaidullah Bin Aziz

Peg. Latihan Vokasional

ubaidullah.aziz@mara.gov.my

03-87249344 ext 226

Mohd Ismail Bin Jusoh

Peg. Latihan Vokasional

ismail.jusoh@mara.gov.my

03-87249344 ext 225

Noor Nadiah Binti Mohd Azali

Peg. Latihan Vokasional

nadiah.azali@mara.gov.my

03-87249344 ext 219

Azlin Binti Ramli

Peg. Latihan Vokasional

azlin.ramli@mara.gov.my

03-87249344 ext 271

Dzulhizzam Bin Dulaidi

Peg. Latihan Vokasional

dzulhizzam@mara.gov.my

03-87249344 ext 218

Roskhairul Hanafi Bin Subiran

Peg. Latihan Vokasional

roskhairul@mara.gov.my

03-87249344 ext 218

Ruslinda Binti Ruslee

Peg. Latihan Vokasional

ruslinda.ruslee@mara.gov.my

03-87249344 ext 219

Siti Hajar Binti Raman

Peg. Latihan Vokasional

hajar.raman@mara.gov.my

03-87249344 ext 219

Khairunnisa Binti Zainal Ashar

Peg. Latihan Vokasional

khairunnisa.zainal@mara.gov.my

03-87249344 ext 219

Yazid Bin Amir

Pen Pegawai Latihan Vokasional

yazid.amir@mara.gov.my

03-87249344 ext 223

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jabatan Mikroelektronik
Jabatan Sistem Terbenam
Jabatan Robotik & Automasi
Jabatan Pengukuran Elektronik & Kawalan
Jabatan Pengajian Am

Hubungi kami

MARA-Japan Industrial Institute,
Lot 2333 Jalan Kajang Seremban,
43700 Beranang, Selangor, Malaysia

Waktu Operasi:
8.00 pagi-5.30 petang 
Rehat:
1.00 - 2.00 petang (Isnin-Khamis)
12.15 tengahari - 2.45 petang (Jumaat)
Tutup:
Sabtu, Ahad & Cuti Umum

  • Tel   +6 (03) 872 49344/ 55

  • Fax  +6 (03) 872 49275

  • Email This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Pelawat

© 2009-2022 by GPIUTMD

Ikuti kami di

© Copyright MJII 2022. Design & Development by UNIT IT
MJII tidak akan bertanggungjawab ke atas kerosakan atau kerugian berikutan penggunaan perkhidmatan di laman web ini. Semua maklumat yang dipaparkan adalah benar dan betul pada masa dan tarikh ia dimuat naik dan boleh berubah dari semasa ke semasa.

Search