KONSULTASI & KEPAKARAN

Faculty Staff name

Expertise

Courses Offered

Minimum Pax

Ubaidullah Bin Aziz

BASIC NETWORK

BASIC NETWORK

10

Azlin Binti Ramli

BASIC NETWORK

BASIC NETWORK

10

MIKROTIK NETWORK

MIKROTIK NETWORK

10

Dzulhizzam Bin Dulaidi

ADVANCE NETWORK

ADVANCE NETWORK

10

Samsuri Bin Abd Ghani

ADVANCE NETWORK

ADVANCE NETWORK

10

MIKROTIK NETWORK

MIKROTIK NETWORK

10

Suhana Binti Rashid

RF AND MICROWAVE

RF AND MICROWAVE

10

Noor Nadiah Binti Azali

RF AND MICROWAVE

RF AND MICROWAVE

10

Mohd Ismail Bin Jusoh

MOBILE COMMUNICATION

MOBILE COMMUNICATION

10

Faculty Staff name

Expertise

Courses Offered

Minimum Pax

Mhd Iswandi Bin Katutu

IC DESIGN AND LAYOUT

IC DESIGN AND LAYOUT

10

Norhafizan Binti Mohd Hanib

IC DESIGN AND LAYOUT

IC DESIGN AND LAYOUT

10

MENTOGRAPHIC

MENTOGRAPHIC

10

Fadzly Bin Mohd Zain

IC DESIGN AND LAYOUT

IC DESIGN AND LAYOUT

10

Yuraimy Yakimin Bin Abdul Talib

IC FABRICATION AND PROCESS

IC FABRICATION AND PROCESS

10

Muhammad Yusuf Bin Zulkefly

IC FABRICATION AND PROCESS

IC FABRICATION AND PROCESS

10

Ezad Razif Bin Ahmat Rozali

IC ASSEMBLY AND PACKING PROCESS

IC ASSEMBLY AND PACKING PROCESS

10

Norhaida Binti Mustafa

IC ASSEMBLY AND PACKING PROCESS

IC ASSEMBLY AND PACKING PROCESS

10

Ahmad Sharifuddin Bin Mamat

IC MEASUREMENT AND FAULT ANALYSIS

IC MEASUREMENT AND FAULT ANALYSIS

10

A

     

Faculty Staff name

Expertise

Courses Offered

Minimum Pax

Ahmad Suhadi Bin Mohd Zahari

REAL TIME OPERATING SYSTEM

REAL TIME OPERATING SYSTEM

10

Norhamimi Binti Hamdan

WIRELESS EMBEDDED DEVICES

WIRELESS EMBEDDED DEVICES

10

Zaid Bin Yaakob

OBJECT ORIENTED PROGRAMMING

OBJECT ORIENTED PROGRAMMING

10

Fatma Syazana Binti Zaini

EMBEDDED SYSTEM COMMUNICATION

EMBEDDED SYSTEM COMMUNICATION

10

Rosiah Binti Mohd Senin

EMBEDDED PROGRAMMING

EMBEDDED PROGRAMMING

10

Dr. Mohd Masri Bin Ab Rashid

TECHNICAL SCIENCE COURSE

TECHNICAL SCIENCE COURSE

10

Nor Azrinna Binti Muhamad

TECHNICAL SCIENCE COURSE

TECHNICAL SCIENCE COURSE

10

OBJECT ORIENTED PROGRAMMING

OBJECT ORIENTED PROGRAMMING

10

Muhammad Nazmi Bin Muhammad Sofi

ELECTRICAL & COMPUTER COURSE

ELECTRICAL & COMPUTER COURSE

10

Mohd Asiq Bin Hamdi

ELECTRICAL & COMPUTER COURSE

ELECTRICAL & COMPUTER COURSE

10

 

Faculty Staff name

Expertise

Courses Offered

Minimum Pax

Ja'aris Bin Samsudin

MICROCONTROLLER

Basic Arduino microcontroller

10

PNEUMATIC & HYDRAULICS

MICROCONTROLLER

10

Muhamad Mukhlis Bin Ahmad

PCB DEVELOPMENT & NATIONAL EXPERT IN ELECTRONIC

PNEUMATIC & HYDRAULICS

10

ABB ROBOT, MACHINE AUTOMATION AND SCOREBOT INTELITEK

PCB DEVELOPMENT & NATIONAL EXPERT IN ELECTRONIC

10

Zainal Bin Ahmad

PNEUMATIC & HYDRAULICS

ABB ROBOT, MACHINE AUTOMATION AND SCOREBOT INTELITEK

10

Tanti Yusnita Binti Ibrahim

PNEUMATIC & HYDRAULICS

PNEUMATIC & HYDRAULICS

10

Mohd Muhaymin Bin Muhamad

PNEUMATIC & HYDRAULICS

PNEUMATIC & HYDRAULICS

10

Norizam Bin Mohamed Yusoff

ABB ROBOT, MACHINE AUTOMATION AND SCOREBOT INTELITEK

ABB ROBOT, MACHINE AUTOMATION AND SCOREBOT INTELITEK

10

Mohd Radzi Bin Tarmizi

ABB ROBOT, MACHINE AUTOMATION AND SCOREBOT INTELITEK

ABB ROBOT, MACHINE AUTOMATION AND SCOREBOT INTELITEK

10

Mohd Khairil Helmi Bin Tarmizi

MACHINE FABRICATION

ABB ROBOT, MACHINE AUTOMATION AND SCOREBOT INTELITEK

10

3D Printing

3D Printing

10

Muhammad Fahami Bin Sulaiman

MACHINE FABRICATION

MACHINE FABRICATION

10

Faculty Staff name

Expertise

Courses Offered

Minimum Pax

Zalina Binti Zulkabli

VIRTUAL INSTRUMENT SYSTEM DATA ACQUISITION & CONTROL

VIRTUAL INSTRUMENT SYSTEM DATA ACQUISITION & CONTROL

10

Wan Saidatulakma Binti Meor Zainol

VIRTUAL INSTRUMENT SYSTEM DATA ACQUISITION & CONTROL

VIRTUAL INSTRUMENT SYSTEM DATA ACQUISITION & CONTROL

10

Mohamed Fauzie Bin Noh

VIRTUAL INSTRUMENT SYSTEM DATA ACQUISITION & CONTROL

VIRTUAL INSTRUMENT SYSTEM DATA ACQUISITION & CONTROL

10

INDUSTRIAL AUTOMATION

INDUSTRIAL AUTOMATION

10

Ali Emran Bin Adnan

VIRTUAL INSTRUMENT SYSTEM DATA ACQUISITION & CONTROL

VIRTUAL INSTRUMENT SYSTEM DATA ACQUISITION & CONTROL

10

Syaban Bin Shamsulkamar

INDUSTRIAL AUTOMATION

INDUSTRIAL AUTOMATION

10

PROGRAMMABLE LOGIC CONTROLLER

PROGRAMMABLE LOGIC CONTROLLER

10

Shafini Bin Abdul Bar

PROGRAMMABLE LOGIC CONTROLLER

PROGRAMMABLE LOGIC CONTROLLER

10

Achnas Bin Ali

PROGRAMMABLE LOGIC CONTROLLER

PROGRAMMABLE LOGIC CONTROLLER

10

Nurulddin Ameir Bin Ahmad

INDUSTRIAL PROCESS AND INSTRUMENTATION

INDUSTRIAL PROCESS AND INSTRUMENTATION

10

Azrul Erdy Bin Zakaria

ANDROID AND ARDUINO APPLICATION

ANDROID AND ARDUINO APPLICATION

10

Khairulanuar Bin Zainuddin

ANDROID AND ARDUINO APPLICATION

ANDROID AND ARDUINO APPLICATION

10

Ahmad Hassan Bin Abu Azam

VIRTUAL INSTRUMENT SYSTEM DATA ACQUISITION & CONTROL

VIRTUAL INSTRUMENT SYSTEM DATA ACQUISITION & CONTROL

10

Hubungi kami

MARA-Japan Industrial Institute,
Lot 2333 Jalan Kajang Seremban,
43700 Beranang, Selangor, Malaysia

Waktu Operasi:
8.00 pagi-5.30 petang 
Rehat:
1.00 - 2.00 petang (Isnin-Khamis)
12.15 tengahari - 2.45 petang (Jumaat)
Tutup:
Sabtu, Ahad & Cuti Umum

  • Tel   +6 (03) 872 49344/ 55

  • Fax  +6 (03) 872 49275

  • Email This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Pelawat

© 2009-2022 by GPIUTMD

Ikuti kami di

© Copyright MJII 2022. Design & Development by UNIT IT
MJII tidak akan bertanggungjawab ke atas kerosakan atau kerugian berikutan penggunaan perkhidmatan di laman web ini. Semua maklumat yang dipaparkan adalah benar dan betul pada masa dan tarikh ia dimuat naik dan boleh berubah dari semasa ke semasa.

Search