Unit Pentadbiran

 

   
PPTK  
  Safiah Binti Abdul Manaf
Pen. Pegawai Tadbir Kanan
safiaham@mara.gov.my
03-87249344/9355 ext 203
 KAUNSELOR  
  Wan Faridah Binti Yusoff
Kaunselor
w.faridah@mara.gov.my
03-87249344/9355 ext 207
  Norriah Hani binti Jamaluddin
Kaunselor
norriah@mara.gov.my
03-87249344/9355 ext 207
LATIHAN INDUSTRI  
  Najwan Bin Abdul Rahman
Pegawai Perhubungan Industri
najwan@mara.gov.my
03-87249344/9355 ext 263
UNIT PEPERIKSAAN  
  Siti Aida Binti Md Yusof
Pen. Pegawai Latihan Vokasional (K)
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. mara.gov.my
03-87249344/9355 ext 206

  Asmarani Binti Abu Hassan
Pembantu Tadbir (UPP)
asmarani.hassan@mara.gov.my

03-87249344/9355 ext 206

PERPUSTAKAAN  
  Nur Hidayah Binti Baharom
Pegawai Perpustakaan
hidayah.baharom@mara.gov.my

03-87249344/9355 ext 258

  Rosnani Binti Sharengat
Pembantu Tadbir (Perpustakaan)
rosnani.sharengat@mara.gov.my

03-87249344/9355 ext 259

HAL EHWAL PELAJAR  
  Zam Zurina Binti Jamlus
Pembantu Tadbir (HEP)
zamzurina@mara.gov.my

03-87249344/9355 ext 262

  Sharilla Binti Mansor
Pembantu Tadbir (Perolehan) 
sharilla.mansor@mara.gov.my
03-87249344/9355 ext 263

ASRAMA  
  Nor Azean Binti Zulkifli
Pembantu Tadbir (K) (Asrama)
azean.zulkifli@mara.gov.my

03-87249344/9355 ext 239

  Shaifuddin Bin Jamalus
Pembantu Tadbir (Asrama)
shafuddin.jamalus@mara.gov.my

03-87249344/9355 ext 239

KEWANGAN  
  Nurul Huda Hidayah Binti Abd Razak
Pembantu Tadbir (Kewangan)
nhudah@mara.gov.my

03-87249344/9355 ext 205|

  Noor Haslinda Binti Mohd Jamil
Pembantu Tadbir (Kewangan)
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. mara.gov.my

03-87249344/9355 ext 205

TEKNIKAL  
  Lenny Maslina Binti Mohd Sa'et
Pen. Pegawai Latihan Vokasional (Bengkel Sistem Terbenam)
lenny@mara.gov.my

03-87249344/9355 ext 223

  Mohd Azmil Bin Azmee
Pen. Pegawai Latihan Vokasional (Bengkel Robotik dan Automasi)
azmil@mara.gov.my
03-87249344/9355 ext 223

  Muhammad Hafiz Bin Rusli
Pen. Pegawai Latihan Vokasional (Bengkel Mikroelektronik)
hafiz.rusli@mara.gov.my
03-87249344/9355 ext 223

  Norharlizza Binti Samsudin
Pen. Pegawai Latihan Vokasional
(Bengkel Pengukuran dan Kawalan)

harlizza.samsudin@mara.gov.my
03-87249344/9355 ext 223

  Yazid Bin Amir 
Juruteknik (Bengkel Data Transmisi & Rangkaian)
yazid.amir@mara.gov.my
03-87249344/9355 ext 223

  Noor Amen Bin Sabtu
Pen. Jurutera Bangunan
amen.sabtu@mara.gov.my

03-87249344/9355 ext 214

  Saipol Bahri Bin Muda
Chargeman
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

03-87249344/9355 ext 214/214

TEKNOLOGI MAKLUMAT  
  Siti Nur Faizah Binti Mohammed Isa
Pen. Pegawai Teknologi Maklumat
faizah.isa@mara.gov.my
03-87249344/9355 ext 210

  Kanaddi Bin Mat Jaya
Pen. Pegawai Teknologi Maklumat
kanaddi@mara.gov.my
03-87249344/9355 ext 210

PEJABAT AM  
  Norazlina Binti Ahmad
Pembantu Tadbir (K) (Pentadbiran)
norazlinaah@mara.gov.my
03-87249344/9355 ext 204

  Muslim Bin Mabrol
Pembantu tadbir (Operator)
muslim.mabrol@mara.gov.my
03-87249344/9355

  Zulina Binti Zainal Abidin
Pembantu Tadbir Am (Fail & Rekod)
zulina.abidin@mara.gov.my
03-87249344/9355 ext 204

  Norliyana Binti Razali
Pembantu Tadbir (Cuti & Pentadbiran)
norliyana.razali@mara.gov.my
03-87249344/9355 ext 233

  Asmah Binti Sariff
Pembantu Tadbir (stor)
asmah.sariff@mara.gov.my

03-87249344/9355 ext 233

  Roslan Bin Jamadin
Pembantu Am Pejabat
rosllan@mara.gov.my
03-87249344/9355

  Shahrizad Bin Shahari
Pembantu Rendah Am
shahrizad.shahari@mara.gov.my
03-87249344/9355 ext 204

  Hamdan Bin Abd Khalid
Pemandu (K)
hamdan.khalid@mara.gov.my
03-87249344/9355 ext 260

  Zulkifli Bin Mahamad @ Mat Som
Pemandu
zulkifli.mahamad@mara.gov.my

03-87249344/9355 ext 260

   
   

Ikuti MJII di :     
icoface icoface