Jabatan Robotik & Automasi (Robotic & Automation)

 

   

Ja'aris Bin Samsudin
Ketua Jabatan
Kepakaran: Microcontroller, Pneumatic & Hydraulics
Kursus: Basic Arduino Microcontroller, Microcontoller

Email: jaaris@mara.gov.my
Tel: 03-87249344/9355 ext 244

   

Norizam Bin Mohamed Yusoff
Peg. Latihan Vokasional
Kepakaran: ABB Robot, Machine Automation And Scorebot Intelitek
Kursus: ABB Robot, Machine Automation And Sorebot Intelitek

Email:norizam.yusoff@mara.gov.my
Tel: 03-87249344/9355 ext 231

   

Ariff Putra Bin Mustafar
Peg. Latihan Vokasional
Kepakaran: ABB Robot, Machine Automation And Scorebot Intelitek
Kursus: ABB Robot, Machine Automation And Scorebot Intelitek

Email: ariff.mustafar@mara.gov.my
Tel: 03-87249344/9355 ext 225

   

Muhamad Mukhlis Bin Ahmad
Peg. Latihan Vokasional
Kepakaran: PCB Development & national Expert In Electronic, ABB Robot, Machine Automation And Scorebot Intelitek
Kursus: PCB Development & national Expert In Electronic, ABB Robot, Machine Automation And Scorebot Intelitek

Email: mukhlis.ahmad@mara.gov.my
Tel: 03-87249344/9355 ext 252

   

Mohamed Fahami Bin Sulaiman
Peg. Latihan Vokasional
Kepakaran: Machine Fabrication
Kursus: Machine Fabrication

Email: fahami@mara.gov.my
Tel:03-87249344/9355 ext 227

 

   

Mohd Khairil Helmi Bin Tarmizi
Peg. Latihan Vokasional
Kepakaran: Machine Fabrication, #D Printing
Kursus: ABB Robot, Machine Automation And Scorebot Intelitek, 3D Printing

Email: khairilhelmi@mara.gov.my This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Tel: 03-87249344/9355 ext 218

   

Zainal Bin Ahamad
Peg. Latihan Vokasional
Kepakaran: Pneumatic & Hydraulics
Kursus: BB Robot, Machine Automation And Scorebot Intelitek

Email: zainal.ahamad@mara.gov.my This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Tel: 03-87249344/9355 ext 228

   

Mohd Radzi Bin Tarmizi
Peg. Latihan Vokasional
Kepakaran: BB Robot, Machine Automation And Scorebot Intelitek
Kursus: BB Robot, Machine Automation And Scorebot Intelitek

Email: radzi.tarmizi@mara.gov.my
Tel: 03-87249344/9355 ext 271

   

Tanti Yusnita Bt Ibarahim
Peg. Latihan Vokasional
Kepakaran: Pneumatic & Hydraulics
Kursus: Pneumatic & Hydraulics

Email: tanti@mara.gov.my
Tel: 03-87249344/9355 ext 229

   

Mohd Muhaymin Bin Muhamad
Peg. Latihan Vokasional

Email: muhaymin@mara.gov.my
Tel: 03-87249344/9355 ext 228

     Pautan luar:
icoikmkktm   upim          

Ikuti MJII di :          
blogmjii  icoface  ico5s